Запросити комерційну пропозицію
Б/ВНезабаром у продажу

Sony HDC-4300 – Камерний тракт

Sony HDC-4300 — професійна камерна система на базі 3-чіпового 2/3-дюймового CMOS-сенсора з підтримкою 4K і HD форматів та швидкісної зйомки. Оснащена оптичною системою F1.4 з повною кольоровою гамою ITU-R BT.2020 та волоконно-оптичним з'єднанням SMPTE для надійної інтеграції в складні трансляційні комплекси.

Sony HDC-4300
У комплекті4K Upgrade Software for HDC-4300 (SZC-4001 / SZC-4001M / SZC-4001W)
34 000 EURбез ПДВ

Композиція телекамери

Sony HDC-4300

Блок управління камерою

  • HDCU-4300— 4K блок керування камерою CCU

Панель дистанційного керування

  • RCP-1500— Панель дистанційного керування з джойстиком

Великий студійний видошукач

  • HDVF-L750— Видошукач Full HD LCD 7 дюймів

Штативна пластина

  • VCT-14— Адаптер штативу швидкого розпуску

Доступні ліцензії та програмні опції

Додаткові ліцензії та програмні функції, що купуються окремо залежно від конфігурації системи.

  • HFR Upgrade Software for F65, F55 and HDC-4300 (SZC-4002 / SZC-4002M / SZC-4002W)SZC-4002 (permanent), SZC-4002M (30 jours), SZC-4002W (7 jours)ОпціяСтосується : Базова станція

    Ліцензія High Frame Rate, встановлена на процесорному модулі (BPU-4000, серія BPU-4500 включаючи BPU-4500A, або HDCU-4300 згідно брошури HDC-4300), що підвищує HD уповільнену зйомку з 3x (стандарт) до 4x, 6x та 8x (до 1080/479.52p або 400p) з HDC-4300 та дозволяє 4K 2x уповільнену зйомку (119.88/100 fps) у комбінації з ліцензією SZC-4001.

  • HD Cut-Out Upgrade Software for BPU Series products (SZC-2001 / SZC-2001M / SZC-2001W)SZC-2001 (permanent), SZC-2001M (30 jours), SZC-2001W (7 jours)ОпціяСтосується : Базова станція

    Ліцензія, встановлена на BPU-4000 / серії BPU-4500 (включаючи BPU-4500A) або HDCU-4300, що дозволяє кадрування в реальному часі зображення 1920x1080 HD з 4K зображення HDC-4300 у режимі Simple HD (два одночасних кадрування) або режимі Zoom & Perspective (один вихід з перспективною трансформацією на основі фокусної відстані).

Опис

Sony HDC-4300 — модульна камерна головка для прямих телетрансляцій, студійного виробництва та мобільних комплексів (OB-вани). Будується на базі триступеневої матриці 2/3-дюйма CMOS із розрізненням 3840 × 2160 пікселів. Підтримує формати 4K (3840 × 2160, 4096 × 2160) та HD (1920 × 1080, 1280 × 720) з частотою кадрів від 59.94/50 fps до 119.88/100 fps у 4K та до 479.52/400 fps у HD (за опцією). Волоконно-оптичне підключення через BPU-4000/HDCU-4300 забезпечує безперебійну передачу відеосигналу, керування камерою та телеметрії на великі відстані. За потреби доступні інтерфейсні плати 3G-SDI, 12G-SDI та IP/Networked Media. Інтегровані колесаND- та CC-фільтрів дозволяють оперативно регулювати експозицію й кольорову температуру під час зйомки. Доступна в новому стані, як ex-demo та б/в варіант — уточніть ціну та конфігурацію.

Запросити комерційну пропозицію

Товар : Sony HDC-4300 – Камерний тракт

FAQ

Яка контрольна інфраструктура потрібна для роботи HDC-4300, та чи сумісна вона з легісними системами управління Sony?+

HDC-4300 потребує базової станції BPU-4000 у парі з блоком управління HDCU-4300 для роботи через волокну SMPTE — це стандартна архітектура для мобільних комплексів та студій. Система підтримує інтеграцію пульту дистанційного управління (RCP) через встановлені протоколи Sony. Додаткові інтерфейсні плати 3G-SDI, 12G-SDI та IP/Networked Media потребують окремої конфігурації; переконайтесь у наявності необхідних модулів на вашій установці. Сумісність з легісними CCU залежить від вашої наявної екосистеми керування — порадьтеся з інтегратором щодо версії прошивки та специфіки протоколу RCP для вашого парку обладнання.

Чи може HDC-4300 надійно працювати в екстремальних зовнішніх умовах, та які вимоги до обслуговування для тривалого розгортання в OB-комплексі?+

Діапазон робочих температур −20°C до +45°C придатний для більшості трансляційних середовищ, але вимагає активного охолодження в умовах стійкої спеки (наприклад, літні зовнішні трансляції). 3-чіпова CMOS-матриця та оптична система герметизовані, але не мають рейтингу IP67; захищайте обладнання від потрапляння дощу та пилу під час транспортування та розміщення на місці. Рутинне обслуговування включає перевірку оптичних елементів, чищення механізму фільтрів (ND/CC), оновлення прошивки через BPU-4000. Розробіть графік профілактичного обслуговування з Sony Service; запасні комплекти фільтрів та засоби для чищення оптики повинні бути в наявності під час тривалих OB-кампаній.

Які вимоги до волоконно-оптичного з'єднання для роботи через SMPTE, та чи можна змішувати SDI-виходи на одній багатожильній лінії?+

Волоконно-оптичний вихід розподіляється через інтеграцію BPU-4000/HDCU-4300 з використанням стандартного одномодового або багатомодового волокна (уточніть специфіку кабелю у вашого інтегратора). Волокно передає відеосигнал, керування камерою та телеметрію по одній фізичній лінії — критично важливо для дальніх OB-ланцюгів. Додаткові виходи 3G-SDI або 12G-SDI є взаємозамінними альтернативами волокну; їх не можна комбінувати на одному вихідному порту. Розробіть архітектуру розподілу сигналу (волокно проти SDI) на етапі проектування системи; зміна типу виходу потребує апаратної переконфігурації.

Як HDC-4300 справляється з обмеженнями частоти кадрів у 4K, та коли слід переходити на HD для швидкісної зйомки?+

У форматі 4K (3840 × 2160 або 4096 × 2160) максимальна частота кадрів становить 119.88/100 fps — придатна для кінематографічних 4K-трансляцій та студійної роботи, але недостатня для повільного відтворення. HD-формати (1920 × 1080, 1280 × 720) підтримують до 479.52/400 fps за наявності опціональної прошивки швидкісної зйомки, що дозволяє 8-кратне сповільнення на 59.94p та еквіваленти. Планіруйте виробничий процес відповідно до цього обмеження: призначте HDC-4300 для основної 4K-зйомки або стандартної HD; використовуйте спеціалізовані швидкісні камерні ланцюги для повільного відтворення у спорті/екшені за необхідності. Переконайтесь, що опціональна прошивка HD швидкісної зйомки встановлена перед твердженням про цю можливість.

Яка мінімальна освітленість та як специфікація чутливості F8.0 перекладається на реальні умови студії та OB?+

Чутливість указана при F8.0 при 2000 люкс та 89.9% відбиву — приблизно еквівалентно добре освітленому студійному середовищу. Для темних майданчиків (театр, концерти) потрібна додаткова підсвітлювання або світлосильна оптика (монтаж B4 підтримує стекла F1.4); оптична система F1.4 забезпечує ефективність збору світла, але залежить від вибору об'єктива. Коефіцієнт сигнал-шум −62 дБ (HD/59.94i) відповідає телевізійному стандарту; уточніть специфіку S/N для 4K вашого формату. Під час низьколюксної OB-роботи протестуйте камерну систему на місці з вашим об'єктивом та світлотехніком, щоб перевірити діапазон експозиції.

Скільки місця в стійці та електроживлення споживають BPU-4000/HDCU-4300, та які вимоги до блоків живлення для багатокамерного OB-комплексу?+

Головка HDC-4300 важить близько 5.0 кг; BPU-4000 та HDCU-4300 — окремі блоки, монтовані в стійку, з власними габаритами та енергоспоживанням (точні розміри та споживання потребують технічних специфікацій від виробника — уточніть у вашого інтегратора). Кожен волокно-живлений камерний ланцюг потребує однієї BPU-4000 та однієї HDCU-4300. Для багатокамерних OB-комплексів сумарне енергоспоживання та теплові навантаження всіх CCU, пультів управління та допоміжного обладнання (VTR, маршрутизатори, моніторинг) врахуйте при розрахунку UPS та генератора. Плануйте резервні ланцюги живлення для критичних камерних систем; задокументуйте всі вимоги до живлення та охолодження під час складання комплексу.

Які типи об'єктивів та мотори фокусування/діафрагми сумісні з монтажем B4, та чи існують обмеження щодо кратності масштабування або глибини різкості?+

HDC-4300 використовує стандартний 2/3-дюймовий монтаж B4, сумісний з відомими трансляційними зум-об'єктивами (Canon, Fujinon, Zeiss серій) та сервомоторами керованого фокусування/діафрагми. Ніяких обмежень щодо кратності масштабування чи глибини різкості, властивих самій камері, немає; характеристики залежать від вибору об'єктива. Перевірте протоколи мотора об'єктива (24В DC керування, сумісність RCP) на узгодженість із вашою інфраструктурою RCP. Оптична система F1.4 забезпечує найвищу якість на всьому діапазоні об'єктивів; протестуйте ваше скло на реальній головці перед розгортанням, щоб перевірити передачу кольору під гамутом ITU-R BT.2020 у вашому конкретному світлотехнічному середовищі.

Як функціонує вбудована система ND- та CC-фільтрів в реальному часі, та як організований робочий процес зміни фільтрів під час живої трансляції?+

Вбудовані варіанти ND-фільтрів (Clear, 1/4, 1/8, 1/16, 1/64) та CC-фільтрів (Cross, 3200K, 4300K, 6300K) електронно вибираються через пульт RCP або інтерфейс управління камерою, що дозволяє оперативно регулювати експозицію та кольорову температуру на місці без розриву волоконної/SDI-лінії. Зміна фільтрів завершується за мілісекунди, забезпечуючи безшовну корекцію експозиції та кольору під час живої зйомки. Для критичних проектів попередньо розробіть стратегію фільтрів під час репетицій; використовуйте RCP для перевірки активації фільтрів та підтвердження відсутності артефактів чи кольорових зсувів. Запасні комплекти фільтрів утримуйте в наявності; дотримуйтесь графіків обслуговування фільтрів за рекомендаціями Sony Service.

Які варіанти IP/Networked Media-інтерфейсу доступні, та як перевірити, чи підтримує мама мережева інфраструктура ST 2110 чи подібні стандарти IP?+

Опціональні інтерфейсні плати IP/Networked Media доступні для HDC-4300; точна сумісність ST 2110, специфіка затримки та вимоги до пропускної спроможності залежать від встановленого варіанту плати — уточніть точний код опції та версію прошивки у вашого постачальника. IP-розгортання потребує виділеної мережевої архітектури гігабітного чи 25G рівня, можливостей комутаторів та інфраструктури синхронізації/тайм-кодування (NMOS IS-04/IS-05 або PTP). Перед прийняттям рішення щодо IP залучіть системного інтегратора, досвідченого в мережевому мовленні; перевірте стійкість мережі, характеристики дрейфу та поведінку резервування в тестовому середовищі, що відповідає вашій архітектурі виробництва.

Чи обладнання має гарантію?+

Так, кожен уживаний або бувший демонстраційний блок протестований і покритий 90-денною гарантією. У разі несправності вартість доставки туди й назад розподіляється порівну між клієнтом і Broadcast Depot.

Чи здійснюєте ви міжнародні поставки?+

Так, Broadcast Depot поставляє по всьому світу. Ми організуємо доставку за кошторисом або ви можете скористатися своїм перевізником. Доставка зазвичай займає 3–5 днів. Трансляційні фургони доставляються водієм або забираються на місці.

Чи можу я повернути або обміняти продукт?+

Так, у разі помилки або якщо ви бажаєте інший продукт з нашого складу: повернення та обмін можливі без обмеження часу. Зв'яжіться з нами, щоб організувати це.

Технічні характеристики

Матриця зображення3-чіпова 2/3-дюймова CMOS 4K (3840 × 2160)
Відео-формати / розрізнення4K: 3840 × 2160, 4096 × 2160; HD: 1920 × 1080, 1280 × 720
Стандартна частота кадрів59.94/50 fps, 119.88/100 fps, 179.82/150 fps
Максимальна частота кадрівHD до 479.52/400 fps (опціональна прошивка); 4K до 119.88/100 fps
Монтаж об'єктиваB4 монтаж (2/3-дюйм)
ЧутливістьF8.0 (2000 люкс, 89.9% відбиву)
Коефіцієнт сигнал-шум−62 дБ (HD/59.94i)
Оптична системаF1.4 прізма, гамута ITU-R BT.2020
З'єднанняSMPTE волокно (через BPU-4000/HDCU-4300); опціональні 3G-SDI, 12G-SDI, IP/Networked Media Interface
Вбудовані фільтриND (Clear, 1/4, 1/8, 1/16, 1/64); CC (Cross, 3200K, 4300K, 6300K)
МасаБлизько 5.0 кг (головка)
Робоча температура−20°C до +45°C

Схожі товари

Grass Valley LDX-C86N — 4K studio broadcast camera with SDI output and triax RCP control
Б/В
Grass Valley

Grass Valley LDX-C86N

12 000 EUR10 900 EUR шт.без ПДВ
Переглянути товар
Grass Valley LDX 96 — HD-SDI and 3G-SDI studio broadcast camera, SMPTE 292M/424M
Б/В
Grass Valley

Grass Valley LDX 96

22 000 EUR шт.без ПДВ
Переглянути товар