Antelope PICO Extreme – Сервер уповільненого повтору / Рекордер
Antelope PICO Extreme — високошвидкісна камера знімання на базі CMOS матриці 2/3" формату 2K, здатна записувати до 520 кадрів на секунду в 720p і 350 fps в 1080p з вбудованою технологією реального часу гасіння мерехтіння від штучного освітлення.
Опис
Antelope PICO Extreme — спеціалізована система повільного руху для розкриття неймовірних деталей спортивних змаганнь, комерційних проектів та екстремальних локацій. На базі CMOS датчика 2/3" (2048 × 1088, 10-бітний) забезпечує стабільну чутливість 640 ASA з глобальним затвором від 1/25 до 1/10 000 сек. Підтримує всі стандартні формати HD (1080p/1080i/720p від 23.98 до 60 fps) з виходом 4× HD-SDI для прямої трансляції та миттєвої переоцінки. De-flickering технологія усуває світлові артефакти під люмінесцентним та LED освітленням в реальному часі. Керування через RS-232/RS-485, потужність 20 W при 12–24 VDC. Розроблена для мобільних OB-ван систем, студійних розгортань і спеціалізованого відеоконтенту. Доступна у новому та демонстраційному варіантах. Скупити ціну та терміни поставки у фахівців.
Запросити комерційну пропозицію
FAQ
Чи можу я інтегрувати Antelope PICO Extreme в існуючу OB-ван інфраструктуру зі стандартним HD-SDI маршрутизуванням, або потрібна спеціальна обробка сигналу?+
Antelope PICO Extreme виводить подвійний HD-SDI сигнал прямої та реплейної трансляції, повністю сумісний зі стандартними телевізійними маршрутизаторами та студійними пультами керування. Кондиціювання не потрібне для відстаней до 300 м на якісному коаксіальному кабелі 75 Ω. Переконайтесь, що ваш маршрутизатор підтримує 10-бітний HD-SDI вхід для збереження повної глибини кольору; старша 8-бітна інфраструктура прийме сигнал, але здійснить понижувальну дискретизацію. Керування через RS-232/RS-485 вимагає послідовного шлюзу або пульта CCU з цими портами. Перевірте сумісність ваших систем керування з цими протоколами перед розгортанням.
Який реальний вплив відношення сигнал-шум при зніманні крітих спортивних подій під люмінесцентним або LED освітленням, і наскільки ефективна de-flickering технологія у змішаному світлі?+
58 dB SNR (Y, стандартне посилення) — це солідний рівень для телевізійних професійних робіт; при високих частотах кадрування (350 fps) рівень шуму злегка зростає через скорочення часу інтеграції, однак глобальний затвор мінімізує артефакти руху. De-flickering спрямований на гасіння мерехтіння змінного струму (50/60 Гц) під штучним освітленням. Змішані сцени денного світла та вольфрамових ламп можуть показувати залишкове мерехтіння в перехідних зонах — попередньо протестуйте з вашим реальним освітленням. Перевірте версію прошивки, оскільки de-flickering було вдосконалено в подальших оновленнях; визначте встановлену версію.
Мені потрібно 350 fps при 1080p для повільного повтору прямої спортивної трансляції. Як організувати повний ланцюг запису та обробки для реального часу без втрати кадрів?+
При 350 fps в 1080p некомпресований HD-SDI вихід (~1.5 Гбіт/с на потік) вимагає зовнішної системи запису — сам Antelope PICO Extreme виводить лише HD-SDI для прямої та реплей трансляції без вбудованого сховища. Ви повинні підключити подвійні HD-SDI виходи до професійного відеосервера або рекордера (Grass Valley, Sony ELC, EVS тощо), які підтримують 10-бітний захист. Плануйте ~200 ГБ/годину на потік при 10-бітному 4:2:2. Перевірте специфікацію SDI вхідних карток вашої системи запису та затримку.
При споживанні 20 W, чи можу я живити Antelope PICO Extreme від батареї 12 VDC на ручному кріпленні, чи потрібна напруга 24 В?+
Antelope PICO Extreme приймає 12–24 VDC при 20 W, тому робота від 12 В батареї цілком можлива. При 12 В струм становить ~1.67 A; типові трансляційні 12 В батареї (наприклад, AB Gold 100) забезпечують 8–12 годин роботи на заряд залежно від стану батареї та навантаження периферії (дистанційна голова, кабелі керування, коробки розподілу). 24 В зменшує падіння напруги на довгих кабельних лініях і переважний для постійних OB-установок. Для ручного та гімбального використання переконайтесь, що ваша система керування батареєю має захист від низької напруги; недостатня напруга корумпує відео-ланцюг.
Як фізично інтегрувати головку камери Antelope PICO Extreme в існуючий робочий процес дистанційного керування RCP-типу, і чи потрібен спеціальний CCU?+
Керування здійснюється через RS-232/RS-485 послідовний порт (XLR Female). Antelope PICO Extreme не поставляється з виділеним CCU; ви повинні надати зовнішню панель керування або інтеграційний шар, що розуміє RS-232/RS-485. Деякі інтегратори використовують програмні панелі керування через Ethernet-до-послідовних шлюзів; інші інтегруються безпосередньо в існуючі Ross, Grass Valley або Hitachi CCU послідовні мережі за умови сумісності швидкості обміну даних та наборів команд. Отримайте повну документацію протоколу RS-232/485 від Antelope і перевірте з постачальником вашого CCU, чи підтримується набір команд PICO перед специфікацією.
Мені потрібно запустити два Antelope PICO Extreme у стереоскопічній 3D системі. Чи можу я синхронізувати частоту кадрів та затвор обох камер, і який рекомендується метод синхронізації?+
Antelope PICO Extreme підтримує роботу з частотою кадрів для всіх стандартних телевізійних форматів (23.98–60 fps) з глобальним затвором, керованим через RS-232/485. Синхронізація двох камер вимагає зовнішнього еталонного сигналу синхронізації (Black Burst або триrivелевий синх від вашого студійного генератора часу). Подайте синхро обом камерам через систему керування, що видає однакові команди затвора та частоти кадрів кожному послідовному порту камери з мінімальною затримкою перекосу. Переконайтесь, що обидві камери мають однакову версію прошивки, та протестуйте синхро-часові зміщення на вашій цільовій частоті кадрів перед виробництвом. Така установка вимагає професійної інтеграційної підтримки.
Який мінімальний рівень освітлення я можу реально знімати при 350 fps без збільшення посилення, і яка моя корисна динамічна складність в діапазоні частот кадрування?+
При 1500 ASA (0 dB посилення @ f/8.0), Antelope PICO Extreme має рейтинг чутливості 640 ASA при стандартному посиленні — це відповідає професійній ENG продуктивності (~3 foot-candles при f/8). При 350 fps швидкість затвора скорочується (наприклад, 1/350 сек або швидше), що зменшує збір фотонів; плануйте 4–6× більше світла порівняно зі стандартною роботою 60 fps, або приймайте збільшене посилення та вищий рівень шуму. Глобальний затвор усуває артефакти рулону, але не поліпшує низьку чутливість до світла. Протестуйте на місці з вашим освітленням на цільовій частоті кадрів; деградація SNR проти частоти кадрів є нелінійною та залежить від конструкції.
Що мені потрібно бюджетувати для прошивки та запасних частин протягом 5-річного розгортання OB-ван, і які елементи зносу я повинен мати в запасі?+
Оновлення прошивки випускаються періодично; перевірте сумісність поточної версії з вашим рекордером та CCU перед встановленням. Запасні частини включають стандартні телевізійні з'єднувачі (XLR, SDI) та силові кабелі. CMOS датчик та глобальний затвор не мають придатних до заміни користувачем елементів зносу; деградація CCD/CMOS мінімальна при нормальній роботі. Запитайте у Antelope перелік запасних частин та дані про середній час між відмовами (MTBF) для вашої конкретної програми. Установіть контракт на обслуговування з авторизованим інтегратором, який охоплює оновлення прошивки та логістику. Довгострокова підтримка зазвичай залежить від постачальника; перевірте в письмовому вигляді перед остаточною покупкою.
Чи обладнання має гарантію?+
Так, кожен уживаний або бувший демонстраційний блок протестований і покритий 90-денною гарантією. У разі несправності вартість доставки туди й назад розподіляється порівну між клієнтом і Broadcast Depot.
Чи здійснюєте ви міжнародні поставки?+
Так, Broadcast Depot поставляє по всьому світу. Ми організуємо доставку за кошторисом або ви можете скористатися своїм перевізником. Доставка зазвичай займає 3–5 днів. Трансляційні фургони доставляються водієм або забираються на місці.
Чи можу я повернути або обміняти продукт?+
Так, у разі помилки або якщо ви бажаєте інший продукт з нашого складу: повернення та обмін можливі без обмеження часу. Зв'яжіться з нами, щоб організувати це.
Технічні характеристики
| Матриця датчика | 2/3" CMOS 2K, 2048 × 1088 пікселів, 10-бітна |
| Затвор | Глобальний затвор, 1/25 до 1/10 000 сек |
| Максимальна частота кадрування | 350 fps при 1080p, 520 fps при 720p |
| Формати відео | 1080p (23.98/24/25/29.97/30/50 fps), 1080i (50/59.94/60 fps), 720p (50/59.94/60 fps) |
| Відношення сигнал-шум | 58 dB (Y) стандартне посилення |
| Чутливість до світла | 640 ASA (1500 @ f8.0 / 0 dB посилення) |
| Виходи відео | 2 × HD-SDI вихід прямої трансляції, 2 × HD-SDI вихід повтору |
| Порти керування | RS-232C (XLR Female), RS-485 (XLR Female) |
| Варіанти байонету | C-Mount, PL-Mount, B4-Mount |
| Живлення | 12–24 VDC, споживання 20 W |
| Розміри та вага головки камери | 35 × 43 × 160 мм, 300 г |
| Ключова функція | Технологія реального часу de-flickering для усунення мерехтіння під штучним освітленням |